راهنمای خرید محصولات Email Marketing

برای خرید محصولات موجود در سایت “بازاریابی ایمیلی” به ساده ترین روش می‌توانید اقدام نمایید. تهیه کردن یک محصول در سایت بسیار ساده است. اول باید محصول خود را که مرتبط با امر بازاریابی ایمیلی است پیدا کنید که می‌توانید از دسته بندی محصولات سایت استفاده کنید. سپس بروی دکمه “خرید محصول” کلیک کنید. این دکمه یا می‌توانید در انتها و یا لابلای متن باشد.

پس از آن مراحل ثبت سفارش شما شروع می‌شود. در مرحله‌ی اول، باید استان و شهر خودتان را انتخاب نمایید، و سپس بروی دکمه‌ی “مرحله بعد” کلیک نمایید.

مرحله اول خرید محصولات بازاریابی ایمیلی

در این مرحله، باید مشخصات جزئی تر خود را برای ارسال سفارش ذکر کنید. مشخصاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، ایمیل، کد پستی و آدرس پستی را بدقت پر کنید. در قسمت نوع ارسال اگر چندین نوع ارسال کالا برای شما موجود بود، می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. معمولاً یک نوع پیشتاز است که گرانتر است، و دیگری سفارشی می‌باشد. برای این که هزینه ارسال کالا برای شما کمتر تمام شود، می‌توانید نوع سفارشی را انتخاب کنید، ولی در مدت زمان بیشتری کالا به دست شما خواهد رسید. اما باید گفت که تمامی کالاها از انواع مختلف سفارشات پشتیبانی نمی‌کنند.

مرحله دوم خرید محصولات بازاریابی ایمیلی

در برخی از کالاها شما در میان مراحل ثبت سفارش، می‌توانید نوع پرداخت پول را هم انتخاب کنید.

نقدی: پول را اول با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه‌های شتاب پرداخت می‌کنید و از تخفیف برخوردار می‌شوید.
پستی: اول کالا را درب منزل تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست می‌پردازید.

در نهایت که بروی دکمه “ثبت سفارش” کلیک می‌کنید، کار شما تمام است. در صفحه‌ی جدیدی که برای شما  پدیدار می‌شود، باید شناسه سفارش خود را در جایی یادداشت کرده تا از مراحل ارسال کالا در زمان‌های بعدی آگاه شوید.

مرحله سوم خرید محصولات بازاریابی ایمیلی

معمولاً اگر نحوه ارسال کالا شما پیشتاز باشد، پس از 1 الی 2 روز کالا به دست شما خواهد رسید. اگر سفارشی بود، از دو تا 10 روز کالای شما به دستتانی می‌رسد.

نکته 1: دقت کنید که اگر نحوه سفارش کالای شما پستی است، در این مدت زمان که قرار است پستی کالا را برای شما بفرستد، در ساعات اداری در منزل حضور داشته باشید، یا به اعضای خانواده خود موضوع را اطلاع دهید، تا کالا برگشت نخورد.

نکته 2: در ضمن، کلیات مراحل خرید یک محصول همانند مراحل بالا است. اما ممکن است که خرید برخی کالاها شکل و شمایل متفاوتی داشته باشند.

برای تماس با ما می‌توانید با نشانی رایانامه زیر با ما در تماس باشید:

ایمیل مارکتینگ

/ 0 نظر / 17 بازدید