تبلیغات رایگان

برای این که بتوانید سرویس ها و سایت‌هایی که اقدام به ارائه تبلیغات رایگان می‌کنند را پیدا کنید، اول باید هدف خود را از تبلیغات رایگانتان تعیین کنید. باید بدانید که چه چیزی را می‌خواهید به فروش برسانید و یا چه برندی را می‌خواهید تبلیغ کنید و به همه معرفی کنید. مسلماً از آنجایی که شما در اینترنت هستید، می خواهید از تبلیغات رایگان اینترنتی استفاده کنید، و خواست شما تبلیغات رایگان مجله‌ای و یا روزنامه‌ای نیست. هرچند که شاید اصلاً این موارد وجود نداشته باشند.

محصولات آموزشی تبلیغات رایگان

خیلی از کالاهایی هم هستند که به شما آموزش انجام تبلیغات رایگان را می‌دهند. پس با استفاده از آنها شاید بتوانید از تبلیغات رایگان در اینترنت استفاده کنید. نکاتی در اینترنت وجود دارد که شما با دانستن و بکار بستن آنها می‌توانید از تبلیغات رایگان استفاده کنید. ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر می‌خواهید یکی از این بسته‌های آموزشی را بخرید، حتماً قبلش تحقیق کرده تا از خرید خود در آتی پشیمان نشوید. شما می خواهید به بسته ای پول بدهید که به عنوان یک سرمایه گذاری در امر تبلیغات رایگان شما در اینترنت تلقی می شود. البته هر بسته آموزشی که شما خریداری می‌کنید، حاوی مطالب و مباحث آموزشی است که می توانید در جهت بازاریابی از آنها استفاده کنید. این موضوع را فراموش نکنید که بسیاری از آموزش ها را شما به صورت رایگان نمی‌تواند کسب کنید و حتماً بایستی اقدام به هزینه کردن کنید.

ولی برای این که از خرج کردن پول خود مطمئن شوید، بهتر است بسته‌ی آموزش را خریداری کنید که با حداقل هزینه بیشترین نکات را به شما بیاموزد. این موضوع خیلی مهم است که شما به سادگی بتوانید در کمال خرسندی و با کمترین تلاش بیشترین نتیجه را از آن خود کنید. به همین دلیل هم است که اصلاً ما برای یادگیری انجام تبلیغات حتی از نوع رایگانش خرج می کنیم. چون می خواهید زودتر به هدف خود برسیم.

تبلیغات رایگان

سایتهای تبلیغات رایگان

خیلی از مواقع که اسم تبلیغ رایگان به گوش هر کسی می خورد، بی درنگ به یاد سایت هایی می افتد که هر کسی می تواند در آنها تبلیغ خودش را بگذارد. حتماً از این گونه سایت ها استفاده کرده اید. اول که باید ثبت نام کنید و سپس اقدام به درج آگهی خود کنید. در آخر هم شما را ترغیب می کنند که از ستاره های امتیازی برای تبلیغات رایگان خود استفاده کنید که چون در این حالت باید پولی را پرداخت کنید، پس دیگر این نوع تبلیغ، رایگان نیست. بیشتر این گونه سایت ها از این طریق برای گمراه کردن مخاطبین خود و پول گرفتن استفاده می کنند. از معروفترین این سایت ها پیام سرا و یا ایستگاه است که ثبت نام آن رایگان، ولی تبلیغات پیشرفته گذاشتن آن پولی است.

در بیشتر این گونه سایتها اگر شما از تبلیغات رایگانش استفاده کنید، در اصل هیچ منفعتی نصیب شما نمی شود. در اصل این شما هستید که زمان خود را برای درج تبلیغات رایگان در این گونه سایتها هدر داده اید. پس بهتر است قبل از آن از انجام این کار مطمئن شوید. بیشتر تبلیغاتی که در این سایت ها قرار گرفته می شود و از طرفی دیگر به صدر نتایج جستجو می آیند، بابت آنها پولی دریافت شده است. می توانید امتحان کنید، اگر تبلیغ رایگان در این سایت‌ها بگذارید، هیچ فروشی نخواهید داشت و بهتر از روش‌های دیگر تبلیغات رایگان را امتحان کنید.

تبلیغات رایگان در موتور جستجو

حتماً در مورد تبلیغات رایگان در موتورهای جستجو مطالبی را شنیده اید و می دانید که این کار شدنی است که در گوگل و یا یاهو اقدام به گذاشتن تبلیغ برای افزایش فروش خود کنید. اما بیشتر تولید کنندگان و خبرگان در عرصه تبلیغات اینترنتی به این امر اذعان دارند که می تواند از گوگل و یا یاهو برای تبلیغات رایگان استفاده کرد. مثلاً در یاهو یک نوع ایراد یا باگ (Bug) وجود دارد که افراد بسیاری اقدام به گذاشتن ایمیل های تبلیغاتی برای کاربران ایمیل این سایت می‌کنند. بیشتر افراد هم می‌توانند از این کار استفاده کنند. اما شاید روش انجام این کار به صورت یک راز باقی مانده است و برای دانستن آن راهی جز پرداختن پول ندارید. البته پولی که پرداخت می‌کنید، در مقایسه با سودی که بعدها بدست می آورید، بسیار ناچیز و اندک است. پس به نوعی می‌توان این کار را سرمایه گذاری برای آینده قلمداد کرد.

همچین تبلیغاتی هم برای گوگل وجود دارد که به سادگی می توانید در گوگل تبلیغ رایگان گذاشته و از این مورد استفاده کنید. البته اگر نحوه استفاده از خود گوگل را به عنوان یک موتور جستجو بدانید، مطمئن باشید که از این کار هم درآمد خوبی عاید شما خواهد شد. بسته هایی که برای بهینه کردن سایت و وبلاگ برای موتور جستجو وجود دارند، این کار را برای شما انجام می‌دهند. یعنی به شما می گویند که چطور سایت خود را به صدر نتایج جستجو بیاورید و از این طریق کسب درآمدی کنید که تا به حال ندیده اید، و این به خاطر این است که افراد بیشتری بروی لینک‌های سایت شما کلیک می‌کنند. به این کار SEO گفته می شود که درآمد خوبی هم دارد.

در نهایت هم این شمایید که تصمیم می گیرید که از چه روش تبلیغات رایگانی استفاده کنید. تبلیغات رایگانی که به صورت مستقیم هستند، در عمل شاید اصلاً قابل اطمینان نباشند. چون صاحبان چنین کسب و کارهایی دوست ندارند که خدمتی را رایگان عرضه کنند. ولی شاید بتوان از اصولی استفاده کرد که به صورت یک راز باقی مانده تا ما از تبلیغات رایگان اینترنتی استفاده کنیم.

/ 0 نظر / 198 بازدید