email-marketing

تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات با استفاده از غول اینترنت یعنی گوگل، و آن هم به صورت رایگان چیزی است که به صورت یک راز باقی مانده است. اما ما در این بسته به شما این راز را آموزش خواهیم داد تا به راحتی به هدف خود برسید.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

بسته ایمیل رایگان

برای شروع بازاریابی ایمیلی بهتر است کار را از بسته‌ای شروع کنیم که حاوی تمامی ابزارهایی است که ما به آن نیاز داریم. در این بسته به راحتی هر آنچه که نیاز داشته باشید برای شما فراهم شده است و با کیفیت بالا آماده گردیده.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

تبلیغات رایگان در یاهو

اگر به دنبال تبلیغات رایگان با استفاده از یک ابر قدرت اینترنت به نام یاهو هستید، حتماً این مطلب را بخوانید. در اینحا به شما بسته‌ای را معرفی می‌کنیم که حاوی چنین ترفندی است؛ آموزش تبلیغات رایگان در یاهو...

بیشتر بخوانید ...
 

ارسال ایمیل گروهی

ایمیل ها وسیله ارتباطی نوینی هستند که بر اساس آن روش‌های تبلیغاتی متفاوتی هم بنا نهاده شده است. به دلیل رایگان بودن و کاربرد وسیعی که دارند، تقریباً هر شخصی برای خود چندین ایمیل دارد که حتی پرکاربردتر از سایر روش های ارتباطی تلقی می شود. پس شاید تمرکز روی این روش برای تبلیغات کالاها و محصولات برای بازاریابان فکر خوبی برای افزایش درآمدشان باشد. بدین منظور ارسال ایمیل گروهی اولین گزینه برای استفاده از تبلیغاتی ایمیلی است که موسوم به ایمیل مارکتینگ می باشد.

ارسال ایمیل گروهی


فرستادن ایمیل به صورت تکی کار راحتی است. اما اگر خواسته باشید به هزاران نفر نامه ارسال کنید چه؟ در اینجا باید چندین سال زمان بگذارید تا بالاخره بتوانید این مقدار ارسال نامه را به اتمام برسانید. ولی نرم افزارهای رایانه ای در اینجا هم به کمک ما می آیند که به وسیله آنها به راحتی می توانید ارسال هزاران و حتی میلیون ها ایمیل را در عرض کوتاه ترین زمان ممکن به انجام رساند.

این گونه برنامه های رایانه ای هم قابل نصب بروی روی رایانه هستند، و هم می توان از آنها روی یک سرور استفاده کرد که خرج را بسیار کمتر می کنند. اما باید در نظر داشت که امکان مد نظر بر روی سرور وجود داشته باشند.

سامانه های اینترنتی زیادی هم هستند که به هر کسی که دوستار ارسال ایمیل گروهی است کمک می کنند بدون درگیر شدن در پیچ و خم مسائل فنی، اقدام به ارسال ایمیل گروهی کنند. ولی یک راه حل دیگر این است که از بسته های ایمیل تبلیغاتی بهره برد که به سادگی حتی از روی یک رایانه شخصی هم قابل استفاده هستند. معمولاً درون آنها میلیون ها نشانی ایمیل وجود دارد که می توان با استفاده از آنها اقدام به ارسال ایمیل کرد.

 
نظرات ()
 
 
ویدیوهای آموزش رایانه جمال