email-marketing

تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات با استفاده از غول اینترنت یعنی گوگل، و آن هم به صورت رایگان چیزی است که به صورت یک راز باقی مانده است. اما ما در این بسته به شما این راز را آموزش خواهیم داد تا به راحتی به هدف خود برسید.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

بسته ایمیل رایگان

برای شروع بازاریابی ایمیلی بهتر است کار را از بسته‌ای شروع کنیم که حاوی تمامی ابزارهایی است که ما به آن نیاز داریم. در این بسته به راحتی هر آنچه که نیاز داشته باشید برای شما فراهم شده است و با کیفیت بالا آماده گردیده.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

تبلیغات رایگان در یاهو

اگر به دنبال تبلیغات رایگان با استفاده از یک ابر قدرت اینترنت به نام یاهو هستید، حتماً این مطلب را بخوانید. در اینحا به شما بسته‌ای را معرفی می‌کنیم که حاوی چنین ترفندی است؛ آموزش تبلیغات رایگان در یاهو...

بیشتر بخوانید ...
 

نرم افزار ارسال ایمیل تبلیغاتی

رایانه ها با نرم افزارهای مختلف رایانه می شوند. یعنی در اصل اگر شما رایانه ای قدرتمند داشته باشید ولی روی آن نرم افزاری نداشته باشید هیچ کاری با آن دستگاه نمی توانید بکنید. برای هر کاری که فکرش را بکنید نرم افزار خاص همان کار وجود دارد. برای ارسال ایمیل تبلیغاتی هم برنامه های مختلفی موجود است. این نرم افزارها هم می توانند تحت میز کار (Desktop) یا تحت سرور (Server) اجرا شوند که مطمئناً اگر تحت یک سرویس دهنده اجرا شوند هزینه ها کاهش شدیدی خواهند داشت.

نرم افزار ارسال ایمیل تبلیغاتی


اما اگر خواسته باشید روی رایانه خود این چنین نرم افزاری را نصب کنید که برای شما اقدام به ارسال نامه های تبلیغاتی کند، باید از نرم افزارهای خاص آن استفاده کنید که به صورت خودکار این کار را برای شما انجام دهند. این نرم افزارها معمولاً یک فهرست از نشانی های رایانامه های مختلفی را می گیرند و شروع به ارسال با استفاده از پروتکل SMTP می کنند. برای استفاده از چنین پروتکل هایی حتی می توانید از سرویس های رایگانی مثل Gmail استفاده نمایید.

یکی از این بسته نرم افزار ارسال ایمیل تبلیغاتی به همراه با نشانی های ایمیل افراد فعال را از طریق همین پایگاه می توانید دریافت کنید. لینک های این محصولات از بالای صفحات قابل دسترس است. می توانید مشخصات هر کدام را مطالعه کرده و نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.

 
نظرات ()
 
 
ویدیوهای آموزش رایانه جمال