email-marketing

تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات با استفاده از غول اینترنت یعنی گوگل، و آن هم به صورت رایگان چیزی است که به صورت یک راز باقی مانده است. اما ما در این بسته به شما این راز را آموزش خواهیم داد تا به راحتی به هدف خود برسید.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

بسته ایمیل رایگان

برای شروع بازاریابی ایمیلی بهتر است کار را از بسته‌ای شروع کنیم که حاوی تمامی ابزارهایی است که ما به آن نیاز داریم. در این بسته به راحتی هر آنچه که نیاز داشته باشید برای شما فراهم شده است و با کیفیت بالا آماده گردیده.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

تبلیغات رایگان در یاهو

اگر به دنبال تبلیغات رایگان با استفاده از یک ابر قدرت اینترنت به نام یاهو هستید، حتماً این مطلب را بخوانید. در اینحا به شما بسته‌ای را معرفی می‌کنیم که حاوی چنین ترفندی است؛ آموزش تبلیغات رایگان در یاهو...

بیشتر بخوانید ...
 

شناخت محصول برای ارسال ایمیل تبلیغاتی

شناخت محصول برای ارسال ایمیل تبلیغاتی

فرض کنید که می‌خواهیم یک مسابقه تبلیغاتی برای فروش یک محصول با استفاده از بازاریابی به سبک ایمیل مارکتینگ را راه اندازی کنیم. از کارهایی که اول باید انجام داد، این است که زمان کافی را صرف شناخت محصولی که می خواهید بفروشیم کنیم. اگر محصول را خودتان تولید کرده باشید که مطمئناً از آن شناخت کافی را خواهید داشت. اما اگر سازنده و تولید کننده‌ی محصول شخص را افراد دیگری هستند، حتماً با آنها مشورت کنید و از آنها در مورد آن محصول توضیحات کامل را بخواهید. دراین مقاله به نکات مهم راجع به شناخت محصول برای ارسال ایمیل تبلیغاتی می پردازیم.


شناخت محصول برای معرفی در ایمیل تبلیغاتی به خیلی از کارهای ما سرو سامان میدهد. خیلی از محصولات و یا خدمات هستند که باید با لحن خاصی معرفی شوند تا مورد مقبولیت افراد مختلف، جهت پرداخت پول برای آنها مواجه شوند. یعنی حتماً باید ببینید که محصول شما مختص چه قشری می تواند باشد، و آن قشر چه لحنی را می پسندد. این نکات بسیار ظریف در نهایت باعث موفقیت یا شکست شما شده که به راحتی می توانید از آنها در جهت پیشرفت خود استفاده کنید. زمانی که از این نکات اطلاع پیدا می کنید، می‌بینید که مسائل بسیار ساده‌ای هستند. اما از این نکات بسیار مهم است که به شما توصیه می‌کنیم همیشه در حال یادگیری برای موفقیت بیشتر باشید و در زمانی هم که لازم است از خرج کردن برای یادگیری نترسید.

پس، با شناخت محصول در نهایت شما مخاطبین خود را می شناسید. یعنی مشخص می کنید که محدوده مخاطبین شما در کجا هستند و چه چیزهایی را می پسندند که شما باید علاقه مندی‌هایشان را برای آنها فراهم کنید. مثلاً مقالاتی که در رابطه با محصول یا خدمات شماست و آنها آن را می پسندند.

پس همیشه قبل از شروع کار بازاریابی با ایمیل، برای شناخت محصول جهت ارسال ایمیل تبلیغاتی زمان کافی را صرف کنید، تا پیروزی خود را تضمین کنید.

 
نظرات ()
 
 
ویدیوهای آموزش رایانه جمال