email-marketing

تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات با استفاده از غول اینترنت یعنی گوگل، و آن هم به صورت رایگان چیزی است که به صورت یک راز باقی مانده است. اما ما در این بسته به شما این راز را آموزش خواهیم داد تا به راحتی به هدف خود برسید.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

بسته ایمیل رایگان

برای شروع بازاریابی ایمیلی بهتر است کار را از بسته‌ای شروع کنیم که حاوی تمامی ابزارهایی است که ما به آن نیاز داریم. در این بسته به راحتی هر آنچه که نیاز داشته باشید برای شما فراهم شده است و با کیفیت بالا آماده گردیده.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

تبلیغات رایگان در یاهو

اگر به دنبال تبلیغات رایگان با استفاده از یک ابر قدرت اینترنت به نام یاهو هستید، حتماً این مطلب را بخوانید. در اینحا به شما بسته‌ای را معرفی می‌کنیم که حاوی چنین ترفندی است؛ آموزش تبلیغات رایگان در یاهو...

بیشتر بخوانید ...
 

آموزش تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات رایگان در Google

تبلیغات در موتورهای جستجو و بواسطه شرکای آنها بسیار موثر است. باید دانست که یکی از بهترین روش های فروش محصولات استفاده از این گونه تبلیغات است تا بازدید سایتمان را بالا برده و پس از آن به فروش بالای کالا برسیم. اما چکار کنید که به صورت رایگان از تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟ در بسته آموزش تبلیغات رایگان در گوگل به شما به صورت تصویری و همراه با هر نوع ابزاری که برای این کار  نیاز دارید، می آموزیم که به راحتی از تبلیغات گوگل استفاده کنید، ان هم به صورت رایگان و بدون اینکه مشکلی داشته باشید و یک قران بپردازید.


در آموزش تبلیغات رایگان در گوگل، ما به شما رازهایی از گوگل را نشان خواهیم داد که به راحتی میتوانید با استفاده از آنها به سراغ گوگل بروید و با استفاده از آن بازدید سایت و یا وبلاگ خود را فقط ظرف سه ماه به بازدید هزاری و یا میلیونی برسانید. این کار فقط با استفاده از آموزش های تصویری موجود در این بسته مقدور است. چون این اسرار را در هیچ کجای اینترنتی نخواهید یافت. برای این که به این موضوع پی ببرید، کافی است مقدار اندکی را سرمایه گذاری کرده و پس از خرید این محصول و عمل به گفته های آن، خود به واقعی بودن آن پی ببرید و از ان استفاده کنید.

آموزش تبلیغات رایگان در گوگل

بسیاری از عزیزان کار کسب درآمد از اینترنت را از اینجا شروع کردند. البته کم چیزی نیست که بتوانید با استفاده از گوگل به تبلیغات رایگان خود بپردازید و درآمدی داشته باشید که شاید تا به حال فکرش را نکنید.

همانطور که می دانید، بسیاری از افراد کسب درآمد را فقط به فقط با استفاده از گوگل عملی می دانند. این به دلیل قدرت این موتور جستجو برای کسانی است که به دنبال پول درآوردن هستند. در بازاریابی ایمیلی هم نقش اساسی دارد و به سادگی می توان با استفاده از گوگل از ایمیل مارکتینگ هم استفاده کرد. برای این منظور سرویس های بسیاری هم دارد. اما این که کسی بتواند از رازهای نهفته در گوگل برای کسب درآمد استفاده کند، مهم است. همه ما هر روزه از گوگل برای کارهای روزمره خود استفاده می کنیم. اما هیچ یک از ما از رازهای تبلیغات رایگان در گوگل باخبر نیستیم. با آموزش های این بسته آموزشی به راحتی از این رازها سر درآورید. این بسته برای کسانی که حتی در اینترنت تازه کار هستند بسیار مناسب است.

نکاتی که در بسته آموزش تصویری تبلیغات رایگان در گوگل می آموزید، نتیجه سالها تلاش و تجربه گرآورنده است که به سادگی آن را به شما تقدیم می کند. این نکته را بدانید که با خرید این بسته، شما سرمایه گذاری را انجام داده اید که به راحتی می توانید پس از چند ماه نتیجه آن را خود مشاهده کنید. اگر به بازاریابی اینترنتی علاقه مند هستید، این آموزش را از دست ندهید.

آن چیزی که شما در بسته آموزش تبلیغات رایگان در گوگل می آموزید:

1- چگونه بازدید کننده سایتهای بسیار پر بازدیدی، مثل میهن دانلود یا پی سی دانلود یا پی سی ورلد یا هر سایت پر بازدید دیگری که خودتان سراغ دارید و مایل به داشتن تمام بازدید کننده های ان سایت هستید را براحتی در عرض یک الی 3 ماه تماماً بسوی سایت خودمان سرازیر کنیم!
2- چگونه Page Rank مان را در گوگل بسیار سریع به 3 الی 10 برسانیم.
3- چگونه بدون ارسال هیچ مطلبی در سایتمان روزانه بالغ بر 40.000 بازدید کننده داشته باشیم.
4- چگونه بینندگان سایتمان را 100 % مجبور به دیدن تبلیغات خودمان و خرید محصولاتمان بکنیم و انگیزه آنها را به تحریک در بیاوریم.
5- چگونه دیگران را تشویق به لینک دادن به ما و دعوت به مکاری بکنیم.
6- چگونه کاری کنیم تمام ایرانیان وبگرد وارد سایتمان شوند.
7- چگونه طی 1-5 ماه صاحب یکی از بزرگترین و پر بازدید ترین سایتهای ایرانی شویم.
8- چگونه ده ها میلیون ایمیل را متعلق به ایرانیان را جمع آوری کنیم و آنها را مجبور به دادن ایمیلشان به ما بکنیم.
9- چگونه توسط خود یاهو روزانه توسط سرور یاهو به ایمیل تمام این ایرانیان روزانه بالغ بر میلیونها ایمیل بدون اسپم شدن بفرستیم.
10 - چگونه به این لیست ایمیل های جمع آوری شده توسط خود بازدید کنندگان دقیقا بداخل پوشه INBOX نه Spam ایمیل زده و 100 % ایمیل ارسال شده توسط اعضا باز و خوانده شود.

شاید در نگاه اول این همه امکانات بسیار عجیب باشد، اما باید اشاره کرد که به سادگی می توانید به تمام آنها جامعه عمل بپوشانید. بسیاری از کارها هستند که زمانی که از اصول آنها تبعیت شود، به راحتی می توان به جایی که می خواهیم برسیم.

خیلی از وبلاگ نویسان از این موضوع ناراحت هستند که چرا نمی توانند بازدید خوبی برای وبلاگ یا سایت خود دست و پا کنند و اقدام به فروش محصول نمایند. در حالی که خیلی از افراد همینک در حال کسب درآمد از یک وبلاگ ساده هستند. گروه دوم از اصول کسب درآمد اگاهند و می دانند که چطور باید این کار را انجام داد. ولی خیلی از افراد هستند که این را نمی دانند و فکر می کنند که کم کم یاد می گیرند.

دوستان، دقت کنید که درست است که پس از مدت زمانی شما به این نکات دست پیدا خواهید کرد (البته به تعدادی از آنها، و نه لزوماً به تمامی این رمز و رموزها)، اما زمان خیلی مهم است که شما یک هفته ای به این نکات دست پیدا کنید، یا اینکه پس از گذشت 2 یا 3 سال بتوانید از وبلاگ خود کسب درآمد کنید. پس زمان را از دست ندهید و با پرداخت اندکی پول، به تجربه ای برسید که در حالت عادی باید چندین سال برای بدست آوردن آن صبر کنید. البته صبر با تلاش بسیار!

برای خرید هم کافی است که بروی دکمه خرید محصول کلیک کرده و پس از اینکه این محصول را درب منزل تحویل گرفتید، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. در ضمن، با خرید نقدی، از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

قیمت فقط : 7،000 تومان

 
نظرات ()
 
 
ویدیوهای آموزش رایانه جمال