email-marketing

تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات با استفاده از غول اینترنت یعنی گوگل، و آن هم به صورت رایگان چیزی است که به صورت یک راز باقی مانده است. اما ما در این بسته به شما این راز را آموزش خواهیم داد تا به راحتی به هدف خود برسید.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

بسته ایمیل رایگان

برای شروع بازاریابی ایمیلی بهتر است کار را از بسته‌ای شروع کنیم که حاوی تمامی ابزارهایی است که ما به آن نیاز داریم. در این بسته به راحتی هر آنچه که نیاز داشته باشید برای شما فراهم شده است و با کیفیت بالا آماده گردیده.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

تبلیغات رایگان در یاهو

اگر به دنبال تبلیغات رایگان با استفاده از یک ابر قدرت اینترنت به نام یاهو هستید، حتماً این مطلب را بخوانید. در اینحا به شما بسته‌ای را معرفی می‌کنیم که حاوی چنین ترفندی است؛ آموزش تبلیغات رایگان در یاهو...

بیشتر بخوانید ...
 

پکیج استثنایی ایمیل مارکتینگ همراه با 25 میلیون ایمیل ایرانی

پکیج استثنایی ایمیل مارکتینگ همراه با 25 میلیون ایمیل ایرانی

پست الکترونیک از قدیی ترین ابزارهای ارتباطی است که با آمدن شبکه جهانی وب خودی نشان داد و تا به امروز دارای کاربرد بسیار وسیعی است و می توان بر همین اساس سرمایه گذاری های خوبی را بر این مبنا داشته و با استفاده از آن به بازاریابی ایمیلی پرداخت و محصولات و کالاهای خود را به فروش برسانیم. اما به نظر شما برای این کار، یعنی ایمیل مارکتینگ باید از کجا شروع کرد؟ اولین کار این است که به لیست ایمیل خوب و کاربردی دسترسی داشته باشیم که بوسیله آن بتوانیم کار تبلیغات ایمیلی خود را شروع کنیم. به همین دلیل ما به شما پکیج استثنایی ایمیل مارکتینگ همراه با 25 میلیون ایمیل فعال ایرانی را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آن، شروع خوبی را در بازاریابی ایمیلی خود تجربه خواهید کرد.


در این روش بازاریابی شما اطلاعات و تبلیغات خود را به صورت متن و یا تصویر برای دیگران ارسال خواهید کرد و به صورت کاربردی نتیجه آن را برداشت خواهید کرد. این بهترین روش بازاریابی است که امروزه شناخته شده است و آن را از بازخوردی بسیار خوبی که دارد میتوان درک کرد.

پکیج استثنایی ایمیل مارکتینگ همراه با 25 میلیون ایمیل ایرانی

داشتن ایمیل های زیاد هم رمز موفقیت در ایمیل مارکتینگ نیست. ما باید بتوانید ارسال نامه های تبلیغاتی و اطلاعاتی را به صورت خودکار انجام دهیم. به همین خاطر بهتر است که به سادگی از یک نرم افزار حرفه ای استفاده کنید که در بسته ایمیل مارکتینگ که همینک آن را به شما معرفی می کنیم، این نرم افزارها هم در آن گنجانده شده است.

گرفته امار و ارقام پس از ارسال ایمیل، هم یکی از رموز موفقیت کار بازاریابی با استفاده از ایمیل است که نتیجه کار خود را بدین صورت بدست می آوریم و می بینیم که آیا راه و روشی که رفته ایم درست است یا خیر.

این پکیج به صورت کلی شامل مواد و وسایل زیر است:

ایمیل های موجود در نرم افزار وزارت صنایع و معادن
ایمیل های اتاق های بازرگانی ایران با کشور های خارجی
ایمیل های خریداری شده و گرد آوری شده از سایتهای ایرانی (8500 سایت)
ایمیل های جمع آوری شده از سایت شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی
ایمیل های افراد و شرکتهای عضو شده در سایتهای بزرگ و نیازمندی ها
ایمیل های گروه‌های مختلف یاهو و گوگل و اعضای سایتهای تجاری بازرگانی تبلیغاتی بین المللی و جهانی
ایمیل های سایتهای تفریحی و سرگرمی
ایمیل های اعضای ایران بلاگ، میهن بلاگ، پرشین بلاگ، بلاگفا، مدیران سایت های ایرانی سایت‌های
دانشگاهای دولتی و آزاد و غیره می‌باشند.
تجربه پنج ساله ما رو با یک پکیج خواهید داشت
پکیج آماده ایمیل مارکتینگ
25،500،000 ایمیل فعال ایرانی
ببست و پنج میلیون ایمیل فعال ایرانی زنده و کاربران فعال
نرم افزار ارسال به inbox تضمینی
نرم افزار جمع آوری ایمیل از سایت‌ها (تعداد 3 نرم افزار)
نرم افزار جامع مدیریت ایمیل مارکتینگ
نرم افزار تبدیل ID به ایمیل
سیستم آمارگیر برای مدیریت و اطلاع از میزان بازدید و کلیک روی آگهی ارسالی شما و آموزش ترفند ارسال ایمیل کلی با Gmail و Yahoo

نرم افزارهای موجود در پکیج استثنایی ایمیل مارکتینگ، امکان ارسال ایمیل به صورت متنی فارسی و لاتین و همچنین تصویر و عکس را میدهد. تمامی راهنماها به صورت فارسی و قابل درک حتی برای کسانی است که تا به حال ایمیل نداشته اند. استانداردهای ایمیل مارکتینگ هم همراه این بسته وجود دارد که شما بدانید برای ارسال ایمیل های انبوه باید از چه روشی استفاده کنید. همراه هر نرم افزار، یک فایل آموزشی به صورت تصویری هم قرار گرفته است که طریقه کار کردن با آن را به شما می آموزد.

با تهیه این بسته اموزشی، یک عدد نرم افزار سرور ساز مجازی هم دریافت می کنید که با استفاده از آن می توانید استفاده از نرم افزارها را شبیه سازی کنید و در این محیط آنها را تست کنید و از آنها استفاده کنید.

این بسته حاوی یک عدد DVD می باشد که آماده تحویل به صورت اورجینال و اصل درب منزل و یا محل کار شماست. برای خرید هم کافی است که بروی دکمه خرید محصول کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. با خرید نقدی به جای پستی، از تخفیف ویژه ای برخوردار شوید.

قیمت : 10،000 تومان

 
نظرات ()
 
 
ویدیوهای آموزش رایانه جمال