email-marketing

تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات با استفاده از غول اینترنت یعنی گوگل، و آن هم به صورت رایگان چیزی است که به صورت یک راز باقی مانده است. اما ما در این بسته به شما این راز را آموزش خواهیم داد تا به راحتی به هدف خود برسید.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

بسته ایمیل رایگان

برای شروع بازاریابی ایمیلی بهتر است کار را از بسته‌ای شروع کنیم که حاوی تمامی ابزارهایی است که ما به آن نیاز داریم. در این بسته به راحتی هر آنچه که نیاز داشته باشید برای شما فراهم شده است و با کیفیت بالا آماده گردیده.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

تبلیغات رایگان در یاهو

اگر به دنبال تبلیغات رایگان با استفاده از یک ابر قدرت اینترنت به نام یاهو هستید، حتماً این مطلب را بخوانید. در اینحا به شما بسته‌ای را معرفی می‌کنیم که حاوی چنین ترفندی است؛ آموزش تبلیغات رایگان در یاهو...

بیشتر بخوانید ...
 

آموزش رازهای تبلیغات رایگان در یاهو

آموزش رازهای تبلیغات رایگان در یاهو

تبلیغات ایمیلی بوسیله انواع و اقسام نرم افزار انجام می شود. برنامه های بسیاری نوشته می شوند که شما بدان وسیله می توانید اقدام به ارسال ایمیل انبوه به صورت تبلیغاتی یا حتی اطلاع رسانی کنید. برخی از آنها بروی رایانه شما قابل نصب هستند و برخی دیگر بروی یک سرور نصب می شوند. اما برخی از برنامه ها و هک ها وجود دارد که با استفاده از خود سرویس دهنده ایمیلهای معروف، مثل یاهو و جی میل اقدام به ارسال نامه تبلیغاتی می کنند. در اصل این یک ترفند است که خیلی از افراد از آن برای استفاده در امر تبلیغات ایمیلی، بهره می برند. البته باید دقت کنید که این موضوع در هیچ کجای اینترنت به صورت رایگان وجود ندارد و شما اولین باری است که می‌توانید بسته ای را دریافت کنید که به صورت تصویری و همراه با فیلم به شما نحوه ارسال ایمیلی تبلیغاتی با استفاده از سرور یاهو به صورت رایگان را آموزش می دهد. پس با بسته آموزش رازهای تبلیغات رایگان در یاهو با ما همراه باشید.


بسته ای که همینک قصد معرفی آن به شما را دارید، دارای فیلم های آموزشی و همچنین نرم افزارهای مورد نیاز شما برای ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی در یاهو است. می دانیم که کاربران ایرانی بسیاری روزانه رد حال استفاده از سرور یاهو برای ارسال ایمیل و نامه برای یکدیگر هستند. از این فرصت می توان برای تبلیغ کالاها و خدمات خود استفاده کرد و حتی به امر بازاریابی پرداخت. بدین صورد میتوان گفت که به سادگی می توان پولدار شد.

این بسته محصول 7 سال تجربه تبلیغات ایمیلی و بازاریابی با استفاده از ایمیل و یاهو است. یاهویی که دارای بی نهایت ایمیل ایرانی است و اگر ترفند استفاده از آن را بیاموزید، خواهید توانست به سادگی تبلیغاتی رایگان را با آن تجربه کنید.

آموزش رازهای تبلیغات رایگان در یاهو

این بسته به صورت تصویری به شما می آموزد که چگونه با استفاده از یکی از بازوهای اصلی یاهو، اقدام به ارسال بی نهایت ایمیل آن هم بدون محدودیت و فیلتر کنید. با این کار، هر زمان که خواستید می توانید تبلیغاتی را به پوشه Inbox و نه Spam کاربران ایرانی یاهو ارسال نمایید. وجه تمایز این بسته آن است که به شما می آموزد که چگونه ایمیل هایی را به اینباکس ایرانی ها ارسال کنید. اینکه شما به صورت تصادفی به کاربران یاهو نامه ارسال کنید، مهم نیست باید به صورت هدفمند، به Inbox فقط ایرانی ها ارسال کنید. چون کالایی که تبلیغ می کنید عمدتاً برای ایرانی های مقیم ایران استفاده دارد.

در بسته آموزش رازهای تبلیغات رایگان در یاهو، رازهایی را فقط برای شما برملا خواهیم کرد، که سرور یاهو را دور زده و به سادگی بتوانید به هدف خود که تبلیغات رایگان در Yahoo است برسید. به شما تضمین می دهیم که می توانید با اموزش های این بسته این کار را انجام دهید.

در بسته رازهای تبلیغات یاهو به صورت عملی می آموزید:

1- چگونگی جمع آوری لیست ایمیل های کاربران ایرانی از سرویس دهنده یاهو که کاری بسیار مهم است. فقط با همین مرحله به سادگی می توانید به صورت عالی کسب درامد کنید. اینکه به یک منبع خود و کاربردی برای کسب آدرس ایمیل ایرانی ها دسترسی داشته باشید، بسیار مهم و جالب است.

2- در مرحله دوم آموزش، می آموزید که چگونه با استفاده از خود سرور یاهو اقدام به ارسال بیش از 100،000 ایمیل تبلیغاتی درون اینباکس این کاربران یاهو کنید. این کار هم بدون هیچ گونه خرج و هزینه برای خرید سرویس دهنده است و این هم یکی از وجه تمایز این بسته با بسته های آموزشی و ایمیل مارکتینگ دیگر است.

3- چگونه بدون داشتن حتی آدرس یک ایمیل ایرانی، بتوانیم به میلیون ها کاربر ایرانی و غیر ایرانی تبلیغات و نامه ارسال کنیم که برای این کار هم هیچ گونه هزینه ای را نباید پرداخت کنید.

در نهایت شما هزینه ای را که متقبل می شوید، فقط همین هزینه این محصول آموزشی است که به صورت تصویری هر آنچه را که برای ارسال ایمیل تبلیغاتی رایگان به یاهو نیاز دارید را به شما تقدیم می کند. این محصول بسیار ارزان قیمت تر از محصولات مشابه است. می توانید این را خودتان پیگیر شوید.

آموزش رازهای تبلیغات رایگان در یاهو

علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد، گزینه های دیگری هم به عنوان موارد اضافی در این بسته گنجانده شده است که با ما تفاوت را احساس کنید:

4- نرم افزار استخراج ایمیل کاربران تمام وبلاگهای ایرانی با سرعت بسیار بالا و با کارایی 100% تضمین شده
5- نرم افزار ارسال ایمیل اسپم به این لیست های استخراج شده

این بسته آموزشی، تجربه کسی است که سال ها با یاهو کار کرده است و خود توانسته است که از آن به صورت کاملاً عملی استفاده کند و درآمدهای خوبی از این راه بدست آورد. حال با تهیه این بسته میخواهد تجربه های خود را با دیگران و هم میهنان خود به اشتراک بگذارد. اگر شما هم می خواهید این تجربه را با قیمتی باورنکردنی داشته باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که بسته آموزش تبلیغات رایگان در یاهو را تهیه کنیدو از فیلم های آموزشی آن استفاده کنید. خواهید دید که این کار عملی است. وجه اختلاف شما با دیگران این است که شما این آموزش را باور می کنید و می خرید و از آن کسب درآمد می کنید ولی دیگران به سادگی از کنار آن می گذرند و توجی به آن نمی کنند.

این آموزش 100 درصد تصویری است و شما با دیدن فیلم های موجود در ان به راحتی می توانید کارهایی را انجام دهید که منجر به ارسال ایمیل گروهی به کاربران ایرانی یاهو شود. این بسته به صورت اختصاصی و همراه با بسته بندی شکیل و کاور زیبا برای شما در هر کجای ایران که باشید ارسال می شود.

برای خرید آموزش رازهای تبلیغات رایگان در یاهو کافی است که بروی دکمه خرید محصول کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. در ضمن، به جای خرید پستی، با خرید نقدی از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

قیمت : فقط 8،000 تومان

 
نظرات ()
 
 
ویدیوهای آموزش رایانه جمال