email-marketing

تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات با استفاده از غول اینترنت یعنی گوگل، و آن هم به صورت رایگان چیزی است که به صورت یک راز باقی مانده است. اما ما در این بسته به شما این راز را آموزش خواهیم داد تا به راحتی به هدف خود برسید.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

بسته ایمیل رایگان

برای شروع بازاریابی ایمیلی بهتر است کار را از بسته‌ای شروع کنیم که حاوی تمامی ابزارهایی است که ما به آن نیاز داریم. در این بسته به راحتی هر آنچه که نیاز داشته باشید برای شما فراهم شده است و با کیفیت بالا آماده گردیده.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

تبلیغات رایگان در یاهو

اگر به دنبال تبلیغات رایگان با استفاده از یک ابر قدرت اینترنت به نام یاهو هستید، حتماً این مطلب را بخوانید. در اینحا به شما بسته‌ای را معرفی می‌کنیم که حاوی چنین ترفندی است؛ آموزش تبلیغات رایگان در یاهو...

بیشتر بخوانید ...
 

درباره سایت Email Marketing

امروزه هر کسب و کاری که خواستار موفقیت است، باید واحد بازاریابی خوبی داشته باشد. بازاریابی یعنی پیدا کردن بازار هدف که در آن مشتری‌های بالقوه برای خرید کالا یا خدمات موجود هستند. زمانی که یک کالا یا خدمت را عرضه می‌کنیم، همیشه کسانی هستند که خواستار کالا یا خدمات ما هستند. اما اطلاعاتی از آن ندارند. اینجاست که وظیفه واحد بازاریابی سازمان ماست که شروع به معرفی کالا به روش‌های مختلف و نوین کند.

درباره سایت Email Marketing

بازاریابی برای خود دنیایی دارد. یکی از بهترین روش هایی که امروزه برای سرمایه گذاری امر بازاریابی بسیار مهم است، شبکه جهانی اینترنت است. بسیاری از افراد کسب و کار خود را که در حال جمع شدن بود، با این گونه بازاریابی توانستند که خون در رگ های زندگی کار خود تزریق کنند و به سودی خوبی برسند. اما هر کسی نمی تواند از این صحنه برای خود یک توشه‌ی خوبی برداشت کند، مگر این که اطلاعات لازم را داشته باشد. فقط پول خرج کردن درست نیست، باید دانست که این پول را باید کجا و چطور و در چه زمانی خرج کرد. اینجاست که بازاریابی این سازمان خوب می‌تواند ظاهر شود.

یکی از بهترین انواع بازاریابی اینترنتی، بازاریابی با استفاده از ایمیل یا رایانامه است که به ایمیل مارکتینگ شناخته می‌شود. در این زمینه، شما به عنوان یک بازاریاب خبره، شروع به استفاده از نشانی رایانامه‌های افراد علاقه‌مند، برای شناساندن کالا یا خدمات خود، به شیوه قانونی و مشروع می‌کنید. در این بازه شما باید به اصول زیادی احترام بگذارید که متاسفانه امروزه بازاریابی ایمیلی در ایران به شیوه‌های غلطی انجام می‌شود که اصلاً اصولی نیست. این کار نه تنها در بلند مدت باعث رونق کار این افراد نمی‌شود، بلکه سبب نابودی این نوع بازاریابی در ایران می‌شود. چرا که سبب بی اعتمادی افراد بسیاری به این شیوه کار می‌شود.

این سایت در نظر دارد با آموزش‌هایی که سبب بهبود سطح دانش این نوع بازاریابی می‌شود، در بهبود این وضع کمک کند. بسیاری از افراد اصلاً با این مقوله آشنا نیستند و خیلی مستعد یادگیری بازاریابی ایمیلی هستند اما راهکار این مسیر را نمی‌دانند. به همین دلیل ما با مقالات، آموزش‌ها و محصولاتی که به شما معرفی می کنیم، سعی در بهتر شدن وضعیت این دوستان کنیم. امید است که شما هم ما را در این راه یاری کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

برای تماس با ما می‌توانید با نشانی رایانامه‌ی زیر با ما در تماس باشید:

 
 
ویدیوهای آموزش رایانه جمال