email-marketing

تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات با استفاده از غول اینترنت یعنی گوگل، و آن هم به صورت رایگان چیزی است که به صورت یک راز باقی مانده است. اما ما در این بسته به شما این راز را آموزش خواهیم داد تا به راحتی به هدف خود برسید.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

بسته ایمیل رایگان

برای شروع بازاریابی ایمیلی بهتر است کار را از بسته‌ای شروع کنیم که حاوی تمامی ابزارهایی است که ما به آن نیاز داریم. در این بسته به راحتی هر آنچه که نیاز داشته باشید برای شما فراهم شده است و با کیفیت بالا آماده گردیده.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

تبلیغات رایگان در یاهو

اگر به دنبال تبلیغات رایگان با استفاده از یک ابر قدرت اینترنت به نام یاهو هستید، حتماً این مطلب را بخوانید. در اینحا به شما بسته‌ای را معرفی می‌کنیم که حاوی چنین ترفندی است؛ آموزش تبلیغات رایگان در یاهو...

بیشتر بخوانید ...
 

ارسال ایمیل گروهی

ایمیل ها وسیله ارتباطی نوینی هستند که بر اساس آن روش‌های تبلیغاتی متفاوتی هم بنا نهاده شده است. به دلیل رایگان بودن و کاربرد وسیعی که دارند، تقریباً هر شخصی برای خود چندین ایمیل دارد که حتی پرکاربردتر از سایر روش های ارتباطی تلقی می شود. پس شاید تمرکز روی این روش برای تبلیغات کالاها و محصولات برای بازاریابان فکر خوبی برای افزایش درآمدشان باشد. بدین منظور ارسال ایمیل گروهی اولین گزینه برای استفاده از تبلیغاتی ایمیلی است که موسوم به ایمیل مارکتینگ می باشد.

ارسال ایمیل گروهی

 
نظرات () ادامه نوشته
 

نرم افزار ارسال ایمیل تبلیغاتی

رایانه ها با نرم افزارهای مختلف رایانه می شوند. یعنی در اصل اگر شما رایانه ای قدرتمند داشته باشید ولی روی آن نرم افزاری نداشته باشید هیچ کاری با آن دستگاه نمی توانید بکنید. برای هر کاری که فکرش را بکنید نرم افزار خاص همان کار وجود دارد. برای ارسال ایمیل تبلیغاتی هم برنامه های مختلفی موجود است. این نرم افزارها هم می توانند تحت میز کار (Desktop) یا تحت سرور (Server) اجرا شوند که مطمئناً اگر تحت یک سرویس دهنده اجرا شوند هزینه ها کاهش شدیدی خواهند داشت.

نرم افزار ارسال ایمیل تبلیغاتی

 
نظرات () ادامه نوشته
 

ایمیل تبلیغاتی

تبلیغات اینترنتی روش‌های مختلفی برای خود دارند. بسته به فناوری‌هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرند، ممکن است که روش‌های جدیدی هم ابداع شوند. اما یکی از روش‌هایی که هنوز کاربرد دارد، استفاده از ایمیل تبلیغاتی است که راهکاری بسیار ساده و ارزان در مقایسه با بهره‌وری بالا دارد. استفاده از ایمیل و متعلقات این فناوری به صورت روزمره باعث شده است که زمینه‌ی بسیار مناسبی را برای کار در این حوزه فراهم کند.

ایمیل تبلیغاتی

 
نظرات () ادامه نوشته
 
 
ویدیوهای آموزش رایانه جمال