email-marketing

تبلیغات رایگان در گوگل

تبلیغات با استفاده از غول اینترنت یعنی گوگل، و آن هم به صورت رایگان چیزی است که به صورت یک راز باقی مانده است. اما ما در این بسته به شما این راز را آموزش خواهیم داد تا به راحتی به هدف خود برسید.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

بسته ایمیل رایگان

برای شروع بازاریابی ایمیلی بهتر است کار را از بسته‌ای شروع کنیم که حاوی تمامی ابزارهایی است که ما به آن نیاز داریم. در این بسته به راحتی هر آنچه که نیاز داشته باشید برای شما فراهم شده است و با کیفیت بالا آماده گردیده.

بیشتر بخوانید ...
email-marketing

تبلیغات رایگان در یاهو

اگر به دنبال تبلیغات رایگان با استفاده از یک ابر قدرت اینترنت به نام یاهو هستید، حتماً این مطلب را بخوانید. در اینحا به شما بسته‌ای را معرفی می‌کنیم که حاوی چنین ترفندی است؛ آموزش تبلیغات رایگان در یاهو...

بیشتر بخوانید ...
 

بازاریابی ایمیلی Opt-in چیست؟

بازاریابی ایمیلی Opt-in

بازاریابی ایمیلی به ارسال نامه‌هایی که منجر به خرید یا عملی که مد نظر ما می‌شود، اشاره می‌کند که برای این کار حتماً باید نشانی‌های ایمیل زیادی داشته باشیم. پس برای این کار، اول باید بتوانیم با استفاده از ترفندهایی این نشانی‌ها را به دست آوریم. در روشی که کاربر خود با رضایت قلبی اقدام به ثبت نشانی ایمیل خود برای دریافت نامه‌های مودر نظر دارد، Opt-in اطلاق می‌شود. این روش معمولاً مورد استفاده سایت‌هایی است که می‌خواهند برای ارسال خبرنامه برای اعضا، لیست ایملی را گردآوری کنند که در ادامه اقدام به تشویق آنها برای خرید کالا یا سرویسی خاص کنند.

 
نظرات () ادامه نوشته
 

انواع بازاریابی ایمیلی یا Email Marketing

انواع بازاریابی ایمیلی یا Email Marketing

برای استفاده بهینه از بازاریابی ایمیلی، لازم است که اول با انواع آن آشنایی داشته باشید. اگر خواسته باشید بازاریابی ایمیلی را به انواع و اقسام آن دسته بندی کنیم، باید از نقطه نظرات مختلفی را این کار را انجام دهیم. یعنی به روش‌های گوناگونی می‌توان این کار را انجام داد. اما ما به روشی می‌پردازیم که در ویکی‌پدیا به آن اشاره شده است؛ همانطور که منبع برداشتی این مقاله ویکی‌پدیا است. پس در این مقاله با موضوعی انواع بازاریابی ایمیلی یا Email Marketing با ما همراه باشید.

 
نظرات () ادامه نوشته
 
 
ویدیوهای آموزش رایانه جمال